Masz pytania? Zadzwoń!
570 169 007

O Nas

Firma budowlana ASKORPDOMY z siedzibą w Katowicach działa na rynku od 2006 roku. Działalność swoją prowadzimy na terenie całego kraju, a przede wszystkim na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.  Głównymi zaletami firmy jest wysoka jakość świadczonych usług oraz fachowa obsługa klienta. Długoletnie doświadczenie na rynku budowlanym oraz systematyczne szkolenia załogi gwarantują profesjonalną i terminową realizację zaleconych nam projektów. Zajmujemy się, przede wszystkim budową domów pasywnych i energooszczędnych w technologii ścian prefabrykowanych. Dla Klientów z tradycją budujemy domy murowane - tradycyjne.

Celem naszej firmy jest kompleksowe wykonywanie zadań inwestycyjnych, a także nieustanny rozwój oraz zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług zgodnie z najnowszą wiedzą inżynierską.
Dzięki zastosowaniu ciepłych płyt fundamentowych , drewna KVH wysuszonemu do minimalnie 12% wilgotności, obustronnie zamkniętych ścian płytami OSB, zastosowaniu jako izolacji wewnątrz konstrukcji piany PUR oraz deskowaniu dachu, który również jest docieplany pianą PUR a na elewacji wełny eliminujemy praktycznie do zera mostki termiczne a Nasze domy przechodzą pozytywnie testy szczelności kamera termowizyjnymi. Dodatkowo stosujemy rekuperacje oraz ogrzewanie podłogowe co pozwala na osiągnięcie parametrów zużycia energii na ogrzewanie w granicach 20-40kWh/m2/rok.

Gwarantujemy szybką jak i profesjonalną usługę oraz wykwalifikowaną kadrę.

BUDOWA DOMÓW Z NAMI TO PRZYJEMNOŚĆ!

456Niezależnie od tego czy trafili Państwo do nas z polecenia osoby już użytkującej jeden z kilkuset zrealizowanych przez nas obiektów, czy może przypadkowo, poprzez wyszukiwarkę internetową, gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań by sprostać Państwa oczekiwaniom w zakresie kompleksowej obsługi realizacji nowego budynku.
 
Powierzając nam swoją budowę możecie Państwo czuć się bezpiecznie i komfortowo, pomagamy w doborze projektu , opracujemy projekty, zajmiemy się formalnościami do pozwolenia na budowę, zrealizujemy wszystko od fundamentów (także na szkodach górniczych) przez stan surowy po budynek kompletnie wykończony.
Nasza oferta przewiduje wykonanie i adaptację projektu budowlanego przez architekta i konstruktora oraz wszelkie pomiary geologiczne i geodezyjne działki.
Powierzając budowę naszej rodzinnej firmie, zostajecie Państwo obsłużeni na najwyższym poziomie jakościowym w przystępnej cenie.
Nasz zespół zajmie się koordynowaniem wszystkich spraw związanych z budową oraz zapewnia aktualną informację o postępach prac oraz konsultuje rozwiązania technicznych i jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.
Zaufajcie zespołowi ludzi z pasją i radością z budowania, tworzenia nie tylko budynków - ścian, ale miejsc w których stworzycie swój ciepły, własny kąt, spełniający Wasze marzenia o własnym domu lub w przypadku hal systemowych rozwiniecie skrzydła własnego biznesu.

Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i wiedzą na temat budowy domów, a nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania.